O nás

pozadie_onas

        Obchodnú značku SmartParket vyrába spoločnosť P-Parket s.r.o.

P-Parket s.r.o. Podbiel 440, 027 42 Podbiel                                                                  IČO: 36420077,  DIČ : 2021861391 , IČ DPH: SK2021861391

P-Parket s.r.o – oravská rodinná spoločnosť

Naše skúsenosti v oblasti drevených parkiet siahajú až do konca 90 rokov 20 storočia, kde ako dvaja bratia sme sa s nadšením, pre prírodný produkt drevo, pustili do montáže drevených parkiet.

Od roku 1997 sa naša rodinná firma začala rozrastať a sústredili sme sa na výrobu drevených podláh. Odvtedy je každá podlaha v P-Parket vyrobená nami, z toho najlepšieho dreva, rafinovaná najkvalitnejšími voskovými olejmi a vyrobená s vášňou pre drevo najnáročnejšou technológiou zo všetkých - remeselnou výrobou.

Výrobná činnosť sa vždy vyznačuje pocitom zodpovednosti - voči prírode a zdraviu ľudí. Naša firma a všetci jej zamestnanci považujú drevo za cenný dar a zachádzajú s ním opatrne. Príroda je nenahraditeľná .
Július a Marek pazúrik
konatelia spoločnosti

Doprava zdarma

Pri objednávke parkiet nad 80m² máte od nás dopravu úplne zdarma.

Zľava na montáž

Ak si u nás objednáte aj montáž, dostanete dodatočnú zľavu až 5%!

Darček k objednávke

Pri odbere nad 120m² našich parkiet získate od nás sprej mop len za 1€.

Ponúkame neobmedzené farebné prevedenia, nebojíme sa experimentovať. Našou filozofiou je vyrábať pre Vás kvalitné drevené parkety na zákazku, ktoré sú jedinečné a veľmi nás to baví. Máme radi kresbu, vôňu prírodného dreva a tento príjemný pocit Vám chceme s našimi parketami priniesť do Vašich domovov.

V poslednom čase sme sa začali špecializovať na parkety na podlahové vykurovanie s nízkym tepelným odporom. Naše parkety sa pýšia 3 nátermi vysokokvalitného tvrdého voskového oleja (HARDWAXOIL), ktorý Vám zabezpečí nadštandardnú povrchovú úpravu.

Všetky naše parkety vyrábame v Podbieli na Orave, takže prácu s drevom máme v krvi.

Prečo výrobca P-Parket

Najnovšie
technológie

Pri výrobe našich parkiet využívame tú najmodernejšiu technológiu, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme maximálnu kvalitu.

100%
slovenský výrobok

Všetky nami ponúkané produkty sú vyrábané na Slovensku. Takže celý výrobný proces je pod našim dohľadom.

Dlhoročné
skúsenosti

Naša rodinná firma je na trhu už od roku 1996. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam vieme vždy odborne poradiť.

Individuálny
prístup

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne s dôrazom na maximálnu spokojnosť každého jedného zákazníka

Pozáručný
servis

Naša starostlivosť po montáži nekončí. Všetkým zákazníkom ponúkame záručný a pozáručný servis vykonávaný odbornými pracovníkmi.

Kreatívny
servis

Naša práca nás baví. Nebojíme sa experimentovať a snažíme sa vyrábať parkety, ktoré sú originálne a dodajú Vášmu domovu jedinečný štýl.

Prečo parkety od nás?

textura

Jedinečný
kartáčovaný vzhľad

Táto podlaha tvorí jednotný povrch s jasne definovanými hranami.
vyhrievana_podlaha

Vhodné na
podlahové kúrenie

Ponúkame parkety s tepelným odporom len 0,08m²K/W, ktoré sú vhodné na podlahové kúrenie.

povrch

Nadštandardná
povrchová úprava

Naše parkety sa pýšia nadštandardnou povrchovou úpravou, trojitým náterom profi voskovým olejom, ktorý neponúka žiadna iná firma

ruler-1-100x100

Rozmery
podláh
na mieru

Vyrábame štandardné rozmery, ale v rámci možnosti výroby vieme vyrobiť parkety na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka.

paint-100x100

Výber farby
bez
príplatku

Ponúkame možnosť výberu z 12 štandardných odtieňov pre vaše parkety a to bez príplatku. V prípade záujmu však vieme vyrobiť farbu podľa priania zákazníka.