Drevené podlahy P-Parket Original

Výber farby
bez príplatku

Ponúkame možnosť výberu z 12 štandardných odtieňov pre vaše parkety a to bez príplatku. V prípade záujmu však vieme vyrobiť farbu na želanie.

Rozmery podláh
na mieru

Vyrábame štandardné rozmery, ale v rámci možnosti výroby vieme vyrobiť parkety na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka.

Luxusné
drevené podlahy

Vyrobíme vám podlahy podľa vašich predstáv, premeníme vaše sny na realitu. Vaša podlaha bude jedinečná a originálna.

Drevené parkety na mieru
P-Parket Original

Vyskladajte si podlahu podľa vašich predstáv

Charakter triedenia dreva

Vyberte si triedenie podlahy podľa vášho vkusu

Selekt
-
Uno

V tomto triedení je vyberané kvalitné drevo s rovnomerným vzhľadom, ako aj vyváženou a prirodzenou hrou farieb. Obsahuje len ojedinele vrastené ihlové očká, hrčky do 5 mm.
Podlahy Selekt vytváraju výnimočne tiché a ušľachtilé podlahové povrchy.

Classic
-
Due

Prirodzená hra farieb ponúka povrch zdôrazňujúci prírodný pôvod dreva s malými hrčkami a drobnými chybičkami. V tomto triedení sa môžu vyskytovať drobné odborne vyspravené hrčky do 20 mm a netmelené do 30 mm. Classic je elegantné prírodné triedenie s charakterom najlepšieho základu.

Rustik
-
Tre

Triedenie ktoré podčiarkuje skutočný charakter dreva s jeho prirodzenými vlastnosťami ako sú vyspravené hrčky do 50 mm a nevypadavé skutočné hrče do 80 mm ,drobné prasklinky a nedokonale vypravené hrčky sú súčasťou prirodzenej pestrosti a hravosti vo farebných rozdieloch jednotlivých lamiel.

Country
-
Quattro

Hlboký vzhľad zaujímavá silná hra štruktúr a farieb pestrosť, všetko čo drevo može mať to má práve toto triedenie dreva. Vlásočnicové povrchové trhliny a praskliny, tmavé jadro ako aj markantné hrče dotvárajú silný výraz obrazu podlahy. Vypadnuté hrče a praskliny sú odborne vyspravené tmelom, niektoré možu byť len čiastočne .

Povrch podlahy

Vyberte si triedenie vzhľad podlahy podľa vášho vkusu

Kefovanie

každá Vaša parketa prechádza špeciálnym výrobným procesom, sú kefované súčasne troma kefami,  s rôznou hĺbkou záberu a rýchlosťou v smere vlákien, vďaka čomu vznikajú jemné trhlinky, otvorené drobné očká čo vytvára požadovanú  a jedinečnú štruktúru a povrch tak pôsobí prirodzene a živo.

Reliéf 3D

Nie my ale príroda určuje štruktúru dreva, preto pri výrobe 3D reliéfu nasledujeme počin prírody až do hĺbky dreva. 

Povrch  jemnými vlásočnicovými prasklinami a nedokonalým tmelením spôsobí to, že povrch podlahy je výrazný a umelecký zároveň.

Dymenie parkiet

NO1 v povrchovej úprave

Nádherná hlboká farba ktorá vzniká v dôsledku reakcie trieslovín. Parkety sa sfarbia do hnedej, tmavohnedej až čiernej farby.

Ručné hoblovanie

Hobľovanie vtlačí drevu charakter ručnéj práce asi najviac, než ktorákoľvek iná povrchová úprava.  Vďaka zložitému procesu spracovania našimi majstrami a ručného náradia sú ručne hobľované podlahy P-PARKET ORIGINAL exkluzívne, hodnotné a jedinečné.

Ručne zrazené hrany

Ďalší jedinečný podpis našej firmy sú aj ručne zrezané hrany. Tieto hrany zvýraznia prechod medzi jednotlivými parketami a vytvárajú pocit originality.

V hrana

Starostlivo prepracovaná V-hrana po obvode lamely, zdôrazňuje zreteľne doskový charakter týchto podláh, a tak podčiarkujú ich klasický vzhľad.

Gatrované parkety

Ďalším obľúbeným spôsobom ako spraviť Vašu podlahu originálnou je gátrovanie. Tento výrobný proces spôsobí priečne zárezy, ktoré sú pre dokonalejší pocit ešte prekefované. Vaša podlaha potom vie pôsobiť moderne ale aj rustikálne, v závislosti od použitej dreviny a farbe oleja.

Rezané parkety

Rezané prírodné drevené podlahy pripomínajú  „povodne drevené podlahy“, ktoré boli používané už pred viac ako 120 rokmi, priamo z píly rovno na podlahu.  

3D tmelenie

Aj tu sa snažíme zvýrazniť to čo vytvorila príroda. Praskliny a hrče tmelíme, ale nie do plna a tým sa nám vytvára nádherný 3D tvar, ktorý zvýrazňuje jedinečnosť a exkluzivitu podlahy.

Nátery podlahy

Naše parkety sa pýšia 3 nátermi kvalitných olejovoskov

Prírodný olej

Prírodný olej je imprehnovaný do hĺbky dreva, vďaka čomu zároveň tvorí i ochrannú nanovrstvu. Podlaha sa tak veľmi ľahko udržiava a obnovuje.

Farebný olej

Jedná sa o prírodný olej zafarbený minerálnymi pigmentami. Farbu si môžete vybrať na želanie alebo podľa nášho vzorkovníka podľa vašich predstáv.

Prečo parkety od nás?

textura

Jedinečný
kartáčovaný vzhľad

Táto podlaha tvorí jednotný povrch s jasne definovanými hranami.
vyhrievana_podlaha

Vhodné na
podlahové kúrenie

Ponúkame parkety s tepelným odporom len 0,08m² K/W, ktoré sú vhodné na podlahové kúrenie.

povrch

Nadštandardná
povrchová úprava

Naše parkety sa pýšia nadštandardnou povrchovou úpravou, trojitým náterom profi voskovým olejom, ktorý neponúka žiadna iná firma.

ruler-1-100x100

Rozmery
podláh
na mieru

Vyrábame štandardné rozmery, ale v rámci možnosti výroby vieme vyrobiť parkety na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka.

paint-100x100

Výber farby
bez
príplatku

Ponúkame možnosť výberu z 12 štandardných odtieňov pre vaše parkety a to bez príplatku. V prípade záujmu však vieme vyrobiť farbu podľa priania zákazníka.

Prečo výrobca P-Parket

Najnovšie
technológie

Pri výrobe našich parkiet využívame tú najmodernejšiu technológiu, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme maximálnu kvalitu.

100%
slovenský výrobok

Všetky nami ponúkané produkty sú vyrábané na Slovensku. Takže celý výrobný proces je pod našim dohľadom.

Dlhoročné
skúsenosti

Naša rodinná firma je na trhu už od roku 1996. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam vieme vždy odborne poradiť.

Individuálny
prístup

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne s dôrazom na maximálnu spokojnosť každého jedného zákazníka

Pozáručný
servis

Naša starostlivosť po montáži nekončí. Všetkým zákazníkom ponúkame záručný a pozáručný servis vykonávaný odbornými pracovníkmi.

Kreatívny
servis

Naša práca nás baví. Nebojíme sa experimentovať a snažíme sa vyrábať parkety, ktoré sú originálne a dodajú Vášmu domovu jedinečný štýl.

Referencie

Realizácie

Scroll to Top